Servisler

Müşterilerimize sunduğumuz BT çözümlerini tamamlayan, bu çözümleri hayata geçiren, BT altyapılarının devamlılığını ve verimliliğini sağlayan servisleri deneyimli kadromuzla 7 x 24 müşterilerimize sunuyoruz.

Sekom servis kalitesini Cisco’dan 2017 yılında almış olduğu Orta Doğu ve Afrika (MEA) bölgesinde “en iyi servis iş ortağı” ödülü ile kanıtlamıştır

Kesintisiz Hizmet

Hizmet Seviyesi Anlaşmaları (SLA) çerçevesinde hizmetlerimizi aksamadan yerine getirebilmek üzere çağrı merkezimiz müşterilerden gelen talepleri kayıt altına alarak taahhüt edilen seviyede (5x8, 7x24 vb) hizmet vermektedir.

Anahtar Teslim Projeler

PMI metodolojisine uygun olarak çalışan ekibimizle program yönetimi, proje yönetimi ve belgelendirme dahil olmak üzere BT projeleriniz için tam kapsamlı hizmet sağlıyoruz.

İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı

BT dış kaynak kullanım hizmetlerinin tamamını sağlamanın yanı sıra, tüm iş süreci maliyetlerinizi kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Varlıklarınız, tedarik ve lojistik yönetiminizi bize emanet edebilirsiniz.

İzleme

Gerçek zamanlı raporlama ile sahip olduğunuz altyapı, işletim sistemleri ve uygulamaların izlenmesi, işletmenizin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar; kesintilerin sayısını ve olası kesintilerin belirlenmesi ve ortadan kaldırılması için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır.

Yönetilen Ağ Hizmetleri

Ağ altyapınızı tasarlıyor ve sonrasında geniş bakım hizmetleri portföyümüzle uçtan uca yönetilen servisler sağlıyoruz.

Yönetilen Veri Merkezi Hizmetleri

Veri sürekliliği her işletme için kritik önemdedir. Veri merkeziniz, sağladığımız Hizmet Seviyesi Garantili (SLA) ve yönetilen hizmetlerimizle mükemmel çalışacaktır.

Neden Sekom

Dedike ve profesyonel servis ekibimiz ile ölçeklenebilir ve kritik BT altyapı kurulum ve bakım hizmetlerinde 25 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini odağımıza alarak hizmet sunuyoruz.

Neden Sekom

Dedike ve profesyonel servis ekibimiz ile ölçeklenebilir ve kritik BT altyapı kurulum ve bakım hizmetlerinde 25 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini odağımıza alarak hizmet sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

En ileri teknolojilerle çalışırken,
yeni bakış açıları sunmaya hazır mısınız?

İletişim

Aklınıza takılan her konuda bizimle
iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.